"І то не одразу": у Росії приречено відреагували на заяву УЄФА щодо повернення РФ до турнірів

Читать на русском

"І то не одразу": у Росії приречено відреагували на заяву УЄФА щодо повернення РФ до турнірів

Почесний президент Російського футбольного союзу (РФС) В’ячеслав Колосков назвав логічною заяву глави європейського футболу (УЄФА) Александера Чеферіна про те, що представники РФ будуть повернуті до міжнародних турнірів лише після закінчення війни в Україні. Функціонер додав, що ніколи не сумнівався саме у таких планах УЄФА.

Про це Колосков заявив у коментарі порталу Metaratings.ru. Колишній президент РФС зазначив, що російські команди були виключені зі змагань через неможливість забезпечити безпеку представників країни-агресорки в Європі, а іноземців – у РФ.

 qhtiqzuitdiqerant

"Я вже півтора роки говорю, що нас пустять виступати на міжнародній арені, коли закінчиться СВО (так у Росії ганебно називають війну в Україні – ред.). Причиною накладання санкцій на нас від ФІФА та УЄФА стало саме почало СВО. Неможливість забезпечити безпеку наших команд там, а іноземних команд – у Росії. Тут нічого нового для мене нема. Це логічно та правильно. Нас повернуть, як закінчиться СВО, і те, гадаю, не відразу. Все одно потім ще якийсь час знадобиться для адаптації. Але ключове питання – це завершення СВО. Все це підтверджує правильність вибору РФС залишитися в Європі", – сказав Колосков.

Нагадаймо, російські клуби відсторонені від розіграшів Ліги чемпіонів, Ліги УЄФА та Ліги конференцій, а національна збірна – від відбіркового турніру до чемпіонату Європи-2024 та Ліги націй.