"Були ще деякі кроки": Буданов відповів українцям, які обурюються, що їх не попередили про вторгнення РФ

Читать на русском

"Були ще деякі кроки": Буданов відповів українцям, які обурюються, що їх не попередили про вторгнення РФ

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов попереджав про те, що РФ готується напасти на нашу державу, він почав говорити ще у 2021 році. І хоча в Офісі президента заперечували ймовірність повномасштабного вторгнення, влада робила ряд кроків, які мали запобігти великій війні.

Про це Буданов розповів в інтерв’ю NV. Він пояснив, що в той час керівництво країни не могло говорити про реальну загрозу, оскільки кінцева дата початку широкомасштабного вторгнення не була відомою.

"Були ще деякі кроки, які намагалися реалізувати для того, щоб війни не сталося. Але вже ближче до дати, коли все стало на свої місця, ви не побачите жодної політичної заяви вищого керівництва, що війни не буде", – зазначив він.

Керівник ГУР уточнив, що саме від агентури отримав найбільш точну інформацію про плани кремлівського диктатора Володимира Путіна.

Він також додав, що кількість українських агентів за останні роки сильно зросла.

"Йдеться і про людей, близьких до Кремля", – резюмував Буданов.

Варто зазначити, що після всіх злочинів армії кремлівського диктатора на території України ліквідація Володимира Путіна – це мрія більшості українців. Так, у розвідці відповіли, чи можна вважати главу Кремля законною ціллю для України і чи були спроби з боку нашої держави його ліквідувати. Буданов зазначив, що президент ворожої держави є цілком законною ціллю України.