"Майже 5 днів не виходив на зв’язок". Письменник Артем Чех отримав контузію під Бахмутом

Читать на русском

"Майже 5 днів не виходив на зв’язок". Письменник Артем Чех отримав контузію під Бахмутом

Українська режисерка Ірина Цілик оприлюднила щемливий пост про свого чоловіка, відомого письменника Артема Чеха, який воює під Бахмутом.

Цілик розповіла, що протягом п’яти днів не могла зв’язатися з чоловіком.

"Чех в останні дні був на позиціях у Бахмуті. Майже 5 днів не виходив на зв’язок. Так буває, авжеж. Але краще не розповідатиму вам, що я відчувала. Готова була брати участь в будь-яких дискусіях про жіночі вагони, в чому завгодно, аби лише хоч трохи відволіктися і менше читати новини. Вперше було настільки страшно", — поділилася вона.

Цілик також повідомила, що Чех отримав контузію.

"Вчора він зі своїми пацанами врешті вийшли з позицій, і він записав мені швидке відео, щоб заспокоїти, мовляв, все, я на зв‘язку. Я не можу повірити, що це мій чоловік. Це якась інша людина з іншими очима. Контужений, але живий. Лише один осколок застряг в його рюкзаку у пачці сигарет. Дещо з почутого мене вразило до глибини душі. 5 діб під безкінечним вогнем, майже без води, без їжі. А Чех мені: "Я залишив там деякі речі… Мою кружку, ну блін!". Він із цією кружкою пройшов 15−16-тий роки під Попасною. Емальована кружка з намальованим апельсином. Я тобі подарую всі можливі кружки, коханий…", — розповіла вона.

Наші військові разом з Артемом Чехом змогли вийти з певної пастки завдяки дуже сильній зливі, додала Цілик.

Нагадаймо, письменник Артем Чех служив у Збройних силах України з травня 2015 року по липень 2016 року. Від початку повномасштабного нападу Росії на Україну він знову приєднався до захисників нашої країни.