​Під час зустрічі з Зеленським у Києві сенатори США пообіцяли добиватися у Конгресі збільшення допомоги для України

Сенатори Рон Джонсон, Джон Баррассо і Кріс Мерфі відвідали у п’ятницю Київ для участі в переговорах з президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомили в посольстві США в Україні, передає «Голос Америки».

Об этом сообщает Роспрес

У повідомленні, опублікованому на офіційній сторінці посольства у Facebook, говориться, що «сенатори зустрілися сьогодні з президентом Зеленським, щоб посилити незмінну двопартійну підтримку США Україні і партнерство» між двома країнами.

Сенатор Кріс Мерфі написав у своєму Твіттері про свої враження від зустрічі з українським президентом.

«Я залишаюся під великим враженням. Я сказав йому [Зеленському], що у кожній проблемі є нагода. Після імпічменту Конгрес повинен посилити підтримку України. І Зеленський надав нам список нових способів допомоги», — зазначив сенатор.

«Я думаю, ми всі впевнені в тому, що президент Зеленський не хоче втручатися в американську політику, і ми сподіваємося, що будь-який тиск з цією метою, який існував у минулому, завершився», — заявив демократ Кріс Мерфі після зустрічі з українським лідером.

«Йому потрібно більше допомоги з боку США після завершення кризи з імпічментом. Ми маємо надати йому цю підтримку. Ми повернемося до США як двопартійна делегація і спробуємо забезпечити йому це», — також відзначив Мерфі у відео зверненні, опублікованому у Twitter.

Нагадаємо, раніше під час слухань у Конгресі Кріс Мерфі ставив під сумнів доцільність збільшення військової допомоги Україні.

Фото US Embassy Kyiv


Джерело статті: “http://k-z.com.ua/myr/53189-pid-chas-zustrichi-z-zelenskim-u-kievi-senatori-ssha-poobicyali-dobivatisya-u-kongresi-zbilshennya-dopomogi-dlya-ukrayini”