Чому ні в якому разі не можна вживати цукор: медики пояснили

Цукор впливає на мозок як наркотик і викликає звикання.


Loading...


Про це повідомляють датські вчені, передає НАРОДНА ПРАВДА.


Данські дослідники з Орхуського університету провели експеримент на свинях.


Протягом 12 днів учені давали цим тваринам щодня по два літри води з цукром. Потім за допомогою МРТ експерти порівнювали картину мозку свиней до початку дослідження, в кінці першого дня і після завершення експерименту. Як з’ясувалося, що після 12 днів прийому цукру починаються серйозні зміни в дофаміновій і опіоїдній системах мозку.


Виявилося, що цукор впливає на систему винагороди мозку за тією ж схемою, що й наркотичні засоби, вивільняючи нейротрансмітери – дофамін і опіоїди.


Цукор викликає звикання, саме тому багато людей скаржаться на непереборну тягу до солодкого.


Раніше ми писали, про те, що кожен четвертий українець, включаючи і дітей, живлять неправильно, при цьому вживають багато солі і цукру . Мало хто замислюється над небезпекою такого харчування, а переважна більшість навіть не здогадується про смертельну небезпеку.


Також нагадаємо, що дієтологи з Копенгагенського університету прийшли до висновку, що надмірне вживання цукру негативно впливає на кровоносну систему і може призвести до порушення роботи внутрішніх органів. А британські фахівці з Університету Аберистуита і їхні японські колеги розповіли, про напій, який здатний знижувати рівень цукру в крові.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/16/chomu-ni-v-yakomu-razi-ne-mozhna-vzhyvaty-tsukor-medyky-poyasnyly/”