Дубілет оскаржив націоналізацію ПриватБанку: всі подробиці

Колишній топ-менеджер ПриватБанку Олександр Дубілет через суд оскаржив націоналізацію банку. Позов власника 2,7249% акцій установи розглядатиме Господарський суд Києва.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Finbalance.Loading...

Провадження за позовом екс-голови правління до Фонду гарантування вкладів, Мінфіну і ПриватБанку Господарський суд Києва відкрив 2 січня 2020 року. До переходу установи в державну власність Дубілет був міноритарним акціонером банку – він володів 2,7249% акцій.

Відзначимо, Олександр Дубілет – це батько міністра Кабінету міністрів України Дмитра Дубілета, який раніше також працював в ПриватБанку і займав посаду IT-директора.

Раніше стало відомо, що ПриватБанк ініціював новий судовий розгляд проти колишніх акціонерів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Сума позову становить $600 млн.

Також повідомлялося, що в законодавство про діяльність банківської системи пропонують внести три ключові зміни щодо судової системи, які призведуть до того, що олігарх Ігор Коломойський не зможе повернути ПриватБанк.

Додамо, що нещодавно олігарх Ігор Коломойський отримав судове рішення на свою користь – Верховний суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Національного банку та залишив без змін рішення, якими регулятору повернули позов до олігарха про стягнення 4,26 млрд₴

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/13/dubilet-oskarzhiv-natsionalizatsiyu-privatbanku-vsi-podrobitsi/”