Українців змусять платити за газ двічі: платіжки прийдуть уже в січні

З 1 січня 2020 року українці отримуватимуть дві платіжки за газ: безпосередньо за використане блакитне паливо і за послугу по його доставці. Іншими словами, платити потрібно буде, навіть якщо ви не користувалися газом.


Loading...


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Обозревателя.


При цьому розмір абонентської плати будуть розраховувати індивідуально. Для цього середньомісячне споживання газу в кубометрів помножать на базовий коефіцієнт.


У Регіональній газовій компанії обіцяють, що щомісячний платіж за доставку газу сім’ї з плитою та колонкою, які використовують 170 кубометрів газу в рік або 14-15 кубометрів на місяць, не буде перевищувати 16₴


“За основу береться обсяг споживання газу протягом “газового року”. Це проміжок часу з початку жовтня до кінця вересня. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісяця протягом року”, – пояснили в прес-службі Регіональної газової компанії.


Нагадаймо, як повідомлялося раніше, плата за доставку буде стягуватися незалежно від плати за газ. Тобто, протягом опалювального сезону, коли приходять великі платіжки, можна буде розраховуватися тільки за газ, а доставку сплатити пізніше.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/06/ukrayintsiv-zmusyat-platyty-za-gaz-dvichi-platizhky-pryjdut-uzhe-v-sichni/”