Листопад у Києві встановив 5 температурних рекордів

Листопад у Києві встановив 5 температурних рекордів

З грудня 2018 року по нинішній листопад усі місяці в Києві виявились теплішими за кліматичну норму. Про це повыдомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса

Метеорологи зазначають, що незважаючи на значне похолодання у кінці листопада, він все-ж залишився у столиці осіннім місяцем. За даними спостережень метеостанції середньомісячна температура листопада у Києві становила +4,6°С, що вище за кліматичну норму на 2,5°С.

Температурний режим цьогорічного листопада у столиці був досить контрастним, бо перша декада виявилась теплішою за кліматичну норму майже на 6 градусів, друга — на 5 градусів, а вже з третьої декади розпочалось різке зниження до зимових температур.

"Найхолодніше було 22 числа, коли мінімальна температура опустилась під ранок до мінус 9,7°С, а найтепліше — 6 листопада, коли максимальна температура піднялась після полудня до +19,4 градусів, що стало рекордним значенням для цього дня. Загалом у листопаді було 5 температурних рекордів".Джерело статті: “https://gazetavv.com/news/ukraine/1575287951-listopad-u-kievi-vstanoviv-5-temperaturnih-rekordiv.html”