У Китаї виявили потенційно небезпечний для людей свинячий грип

Новий штам виявили на підставі 30 тисяч мазків з носа свиней, які були взяті на бойнях у всій країн — У Китаї виявили потенційно небезпечний для людей свинячий грип
Новий штам виявили на підставі 30 тисяч мазків з носа свиней, які були взяті на бойнях у всій країн


Вірус представляє собою суміш пташиного грипу і H1N1, який у 2009 році забрав життя сотні тисяч людей у всьому світу

Об этом сообщает Москов пост


Китайські вчені виявили новий тип свинячого грипу, який може стати небезпечним для людей і спровокувати нову пандемію. Про це пише The Independent.


Зазначається, що новий штам назвали G4 EA H1N1. Його виявили на підставі 30 тисяч мазків з носа свиней, які були взяті на бойнях у всій країні.


За словами вчених, вірус представляє собою суміш пташиного грипу і H1N1, який у 2009 році забрав життя сотні тисяч людей у всьому світу.


Згідно з дослідженням, хворобу виявили в 10 провінціях країни. Крім того, антитіла до G4 виявили в крові у 10% співробітників ферм. Інфекціоністи порадили не нехтувати дослідженням нових вірусів. «Грип може нас здивувати», — підкреслила біолог Марта Нельсон.


Як повідомлялося, Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що поширення пандемії Covid-19 на глобальному рівні прискорюється.


Читайте також:

  • В Україні епідемія. Боїмося коронавірусу, а вмираємо від грипу


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/u-kitaji-viyavili-potenciyno-nebezpechniy-dlya-lyudey-svinyachiy-grip-690054.html”