Смерть Позднякова: в ЗМІ припустили інсценування вбивства лідера "Чоловічої держави"

У ЗМІ припустили, що смерть лідера "Чоловічої держави" Владислава Позднякова є інсценуванням і насправді він живий.

Об этом сообщает Устинов троллит

Про це повідомляє видання "360". За їх словами, чутки про вбивство чоловіка поширили заради піару.

Смерть Позднякова: в ЗМІ припустили інсценування вбивства лідера "Чоловічої держави"
"На кадрах, які поширилися в соціальних мережах — закривавлений труп хлопця, в якому нескладно впізнати Позднякова, лежить на сходах в під’їзді. Дані, де все це сталося, різняться — хтось написав, що його вбили в Москві, інші пабліки заявили про Україну", — пише видання.

Офіційних коментарів правоохоронних органів поки немає. Криміналіст Михайло Ігнатов, заявив, що фото мертвого Позднякова є постановочними.

"Чесно кажучи, я не дуже вірю в цей труп — кровотеча занадто не природня. Кров коричнева, якої не буває в природі. Лежить він теж неприродно для трупа. Як кадр з кіно вийшов. Приблизно так само в кінофільмах гримують трупи на знімальних майданчиках" , — розповів Ігнатов.

Як раніше писав OBOZREVATEL, американський актор Грегорі Тайрі Бойс, який зіграв однокласника головної героїні Белли у фільмі "Сутінки", і його дівчина Наталі знайдені мертвими в Лас-Вегасі.

З ким сплять наші зірки — читай у нас в Instagram.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/smert-pozdnyakova-v-zmi-pripustili-instsenuvannya-vbivstva-lidera-cholovichoi-derzhavi.htm”